Bardzo się cieszymy, że do nas trafiłaś. Jeśli nie jesteś jeszcze wielką fanką lnu, to pewnie się zastanawiasz, dlaczego właściwie len do spania? Hmmm, powodów jest wiele, bardzo wiele, bo lniana tkanina słynie ze swych cudownych właściwości.

Mówi się, że potrzeba matką wynalazków. Dlatego lenme powstało, ponieważ miałyśmy pewien niedosyt, jeśli chodzi o lniany asortyment piżamowy z kobiecymi fasonami. Szyjemy w naszej małej pracowni w Krakowie. Ponad wszystko naszym celem są piżamy, które nie tylko będą wygodne, ale także zapewnią Ci uczucie piękna, kobiecości, zwiewności i będą dbać o Ciebie podczas snu. Wszystkie wzory zaprojektowałyśmy tak, aby każda z Was mogła skomponować swój zestaw i wybrać swój ulubiony kolor.

Naszą misją są piżamy na zawsze. O świetną jakość wykonania dba Paulina, a o wieczną jakość tkaniny dba sama natura i polski producent, od którego kupujemy sprawdzony len. Lniana tkanina robi się coraz bardziej miękka i delikatna z każdym praniem, więc nie musisz się martwić o bieg czasu.

Jesteśmy fankami mody zrównoważonej i w tym nurcie realizujemy swój projekt. Szyjemy małe ilości, najczęściej na zamówienie, a by jeszcze bardziej zminimalizować odpady poprodukcyjne wykorzystujemy każdy skrawek do szycia lnianych dodatków tj: gumki do włosów czy opaski.

Dziękujemy, że jesteś!

Kim jesteśmy?

Cześć! Jesteśmy Ewelina i Paulina. Robimy to co lubimy, tworzymy, poszukujemy, odkrywamy, kochamy naturę. Na pewno łączy nas bezwzględne zamiłowanie do mody zrównoważonej i odzieży z tkanin naturalnychLess is more to nasza maksyma. Wyznajemy jakość. Stawiamy na minimalizm i dbamy o wygodę. Znamy się prywatnie, a zawodowo tworzymy idealne dopasowanie. Paulina dba o jakość wykonania i wszystko co związane z konstrukcją, formą i szyciem (jest w tym genialna!). Ja Ewelina wymyślam, piszę i rozmawiam z Wami, obsługuję sklep i tworzę zdjęcia z całą oprawą.