lenme - Ewelina

Naszą misją są lniane piżamy na zawsze. O świetną jakość wykonania dba Paulina, a o wieczną jakość tkaniny sama natura i polski producent lnu.

Jeśli szukasz piżamki delikatnej dla skóry, która będzie przewiewna, ale też trwała, a na dodatek antyalergiczna, to ciężko o lepszą tkaninę niż len. Słynie on z swych cudownych właściwości, a Twoja skóra na pewno to doceni.
Jako mała firma stawiamy nacisk na jakość i indywidualne podejście do klienta. Chciałabyś coś zmodyfikować, masz wątpliwości lub chcesz wysłać paczkę jako prezent, koniecznie daj znać.

Skąd pomysł na lenme? Pojawił się pomysł na piżamy modułowe. Była moja wizja i Paulina, która świetnie szyje oraz kocha naturalne tkaniny. Realizacja projektu zajęła mi niemal rok i od sierpnia 2020 jesteśmy dla Was. Piżamy powstają w pracowni w Krakowie. Naszym celem jest nie tylko wysoka jakość i wygoda, ale także zapewnienie Ci poczucia piękna i kobiecości. Wszystkie wzory zaprojektowałyśmy tak, abyś mogła skomponować swój wymarzony zestaw w ulubionych kolorach. Zależało mi na koncepcji modułowej i dowolnej modyfikacji zestawów.

Robimy to co lubimy, tworzymy lniane piżamy, poszukujemy, odkrywamy, kochamy naturę. Less is more to nasza maksyma. Wyznajemy jakość. Stawiamy na minimalizm i dbamy o wygodę. Znamy się prywatnie, a zawodowo tworzymy idealne dopasowanie. To Paulina i jej firma Kerria Dressmaker dba o jakość wykonania i wszystko co związane z konstrukcją, formą i szyciem (jest w tym genialna!). Jesteśmy fankami mody zrównoważonej i w tym nurcie realizujemy swój projekt. Wyznajemy zasadę jakość nad ilość. Szyjemy małe ilości, najczęściej na zamówienie, a by jeszcze bardziej zminimalizować odpady poprodukcyjne wykorzystujemy każdy skrawek do szycia lnianych dodatków tj: gumki do włosów czy opaski.

Kerriadressmaker i Paulina.
Lniane piżamy szyte w Polsce

WSPÓŁPRACA

Prowadzisz butik lub sklep z produktami wysokiej jakości i szukasz produktów polskich producentów? Chętnie nawiążemy z Tobą współpracę. Jeśli masz pomysł na inny rodzaj współpracy, to również jesteśmy otwarte na propozycje. Skontaktuj się z nami.